جستجو ورود به سايت    ثبت نام كاربر
    
گزارش عملکرد سال1399 انجمن
نوشته شده توسط Mis parhazeh در1400/04/27 08:23:16 ق.ظ
تعداد بازدید: 71


خلاصه عملکرد سال 1399

انجمن صنایع غذایی و دارویی مازندران

 

   

1-     مصاحبه مطبوعاتی درخصوص؛  روز جهانی شیر و روز جهانی غذا و در ادامه برگزاری روز جهانی شیر در شهرهای آمل. قایمشهر. ساری بهمراه برنامه های شاد و متنوع  و برگزاری 11 برنامه رایویی و2 برنامه  تلویزیونی

 

   2-  برگزاری جشن روز جهانی غذا: هماهنگی با سازمانهای نظارتی در خصوص معرفی واحدهای منتخب – انتخاب برترینهای واحدها توسط کارشناسان و اساتید دانشگاههاو... در دو مرحله مقدمات کار فراهم شد و حتی مقرر گردید در سالن همایش های اتاق بازرگانی روز جهانی غذا برگزار گردد که به دلیل محدودیتهای اعمال شده از سوی استانداری مازندران و ستاد ملی مقابله با کرونا این مراسم منتفی گردید.

3-  برگزاری مجمع عمومی و انتخاب هیت مدیره و بازرس که طبق روال سالهای قبل با مشخص کردن تاریخ برگزاری مجمع و اطلاع رسانی به اعضاء در ساختمان شماره 2 سازمان صمت استان برگزار شد.

4-  امضاء تفاهم نامه فیمابین انجمن و مرکز بهداشت استان و اجرای 50 برنامه رادیویی

5-  برگزاری جلسه با انجمن کیفیت و استاندارد و غذا و دارو در خصوص اصلاح روند انتخاب واحدهای برترکه این نشستها در جهت برگزاری هر چه بهتر روز  جهانی غذا و انتخاب واحدهای برتر بوده است.

6-  معرفی واحدهای متقاضی روغن به انجمن های کشوری و ارسال لیست برای انها که در همین راستا دبیر انجمن یا مراجعات مستمر به  وزارت صمت  پیگیر تخصیص روغن و شکر به واحدها شده است

7-  با تفاهمی که با دانشگاه علوم پزشکی و دانشکده ی کشاورزی استان صورت گرفت مقرر شد تا دانشجویان علاقه مند جهت بازدید و کسب تجربه از واحدهای صنعتی دیدن نمایند.

8-  با توجه به اینکه سال 99 نیز با کرونا و موج دوم و سوم این بیماری همراه بود انجمن صنایع غذایی و دارویی استان با مصوبه ی هیئت مدیره نسبت به تهیه ماسک و دستکش برای واحدها اقدام نمود.

9-  بررسی مشکلات واحدها با حضور اعضای هیئت مدیره انجمن به اتفاق  مدیر کل سازمان صمت استان وپیگیری تامین مواد اولیه برای کارخانه های در حال احداث و تازه تاسیس استان

10- 10- حضور نماینده انجمن در جلسات ستاد تنظیم بازار مربوط به شکر و روغن  که درنهایت  منتج  به دریافت 6 مرحله سهمیه روغن از شرکت کشت و صنعت شمال و همینطور دریافت سهمیه شکر به میزان 1920 تن  در سال  99 برای بیش از 60 احد صنعتی استان بوده است( .یاد اور می شود دریافتی سهمیه شکر دولتی در سال 1398 به مقدار 11070 تن و در سال 1400 نیز 1636 تن بود ه است )

 11 در ادامه ی هماهنگی ها با صدا وسیمای استان جهت معرفی واحد های تولیدی فعال و همینطور واحد هایی که دچار مشکلاتی بودند ضمن معرفی گزارشگران و خبر نگاران با حضور دبیر انجمن مسائل مورد پیگیری قرار گرفته است.

12- برگزاری جلسات هیئت مدیره انجمن در هر ماه و پیگیری مصوبات جلسات قبل  و بررسی نامه هایی که از سوی معاونت غذا و دارو، سازمان صمت و همینطور جهاد کشاورزی و ستاد مقابله با کرونا به انجمن ارسال شده و پیگیری درخواست های واحد ها و همینطور دستور العمل هایی که از سوی سازمان ذیربط ارسال میگردید.

 

13-   گفتگو با واحد های تولیدی مختلف جهت عضویت در انجمن و پیگیری واریز مبلغ حق عضویت از سوی دفتر انجمن

 14-  حضور نماینده انجمن در جلسات تخصصی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید  خانه صنعت معدن و تجارت استان برای پیگیری مشکلات واحدهای صنایع غذایی 

imageprint
 نظرات


 چاپ   
Copyright 2010 by www.FDA-MAZAND.com  -  Designed by Parmis IT Group